Hakkımda

Hakkımda

Çağlar Arlı ile ilgili görsel sonucu

Çağlar  Arlı

Yönetici-Stratejist- Pazarlama

İletişim Bilgileri

Kişisel Bilgiler

 • Toplam Tecrübe: 24 Yıl
 • Çalışma Durumu: Çalışıyorum
 • Eğitim Durumu: Yüksek Lisans
 • Medeni Durumu: Bekar
 • Uyruk: Türkiye
 • Askerlik Durumu: Yapıldı (17.05.2012)
 • Doğum Tarihi: 16.11.1984
 • Doğum Yeri: Türkiye – Muğla
 • Sürücü Belgesi: Yok

Özet Bilgi

Remax Yarışmasında Birincilik Ödülü aldım.Emlak Dünyasında yapay zeka kullanımı ve uzman sistemler ile maliyeti düşürme.Sıfır Hata.. Ağaoğlu Yarışmasında Birincilik Ödülü Aldım. Sınırları Olmayan Mekanlar.Geçmişten Günümüze Günümüzden Geleceğe Taşınan melez Miras Facebook Proje Yarışmasında Birincilik Ödülü Aldım.Marketing Maneger And Job Developer…Viral Pazarlama Ve Ürün yerleştirme Nasa Mars Proje Odulu Mart 6 2016 yılında seyehat etme hakkı ve bileti aldım… Tor Space Project. Uzayda Savunma Sistemi…. Teb Akıl Fikir Yarışması Beni Ne Patronlar İstedi =https://www.youtube.com/watch?v=ZT39u0mbx8k Alisveris portalim: www.sahibindenkarli.com Redbulldan sponsorluk aldim.Hayallerinizin gerceklestigi an.Hayat düşündüğün kadar zor değil düşlediğin kadar güzel. Yepyeni Bir Video Çalışmam:Bir İnsan Bir Fikir Bir İşletme Startup https://youtu.be/1nggReD2wTc Mercedes Benz Yarışma Ödülüm. Martı Kanat Efsanesi: Martı Kanat Gökyüzünde Koc Universitesi Ve Yatirimci Yarismasi Ödülüm. Yaşayan Geometri Doğaya Dönüş. 2015 Vakiflar Arasi Yarismada Birincilik Odulu. Ben Bir Vakif Kursam. Twetter Proje Başarım. Nesnelerin İnterneti. Sanal Gerçekçilik Ve Tavsiye Pazarlaması.Wordpress ödülüm. En İyi Makale Ve Blog Yazarı. Tumblr Basarım. Sosyal E Ticaret Blog Yazıları İle. Yapı Kredi Yarışma Basarım. Bankacılık Yeni Nesille Yeniden Kodlanıyor. 1 Yıllık Ücretsiz Medline Sağlık Paketi.İnvestopedia Partner X Trade yarışma basarım. Paraşüt yöntemi.. Yeni projelerim Ve Çalışmalarım. https://sourceforge.net/projects/caglarin-gelistirmeleri/files/?source=navbar  Microsoft Basarım ve Odulum Excel Benden Sorulur. Business Channel Turk Tv Iskolik davetiyesi ve gorusmem. Reel sektor ve finans sektoru. Kod:Kobi Bankacılık Alanında Yeni Çalışmam: Bankacılığın Yeni Kodu:X Gen. En İyi Analiz Ve Yorum Ödülüm: Sevsen Aslantepe Adı: Çocuklarımın Annesi

İş Deneyimleri

2012 yılında sahibindenkarli.com tarafından kurulan demir doğrama ve çelik konstrüksiyon firması olarak başladığımız Bodrum ticaret hayatımızda talepler doğrultusunda plastik doğrama, alüminyum doğrama, cam sistemler ile siz değerli müşterilerimize Arda Yapı Alüminyum Yapı sistemleri olarak hizmet vermekteyiz.

Sahibindenkarli.com Bodrumda birçok başarılı projede yer almanın yanı sıra Avrupa’nın birçok ülkesinde Avusturya, Almanya ve Fransa’da çelik konstrüksiyon imalatları ve plastik doğrama, alüminyum doğrama ihracatı yapmaktadır. Ayrıca başarının kaliteden geldiği bilincinde ilerleyen güçlü ve kararlı adımlarla faaliyetini devam ettiren bir şirkettir.

İş Deneyimleri

 • Kıdemli Pazarlama Uzmanı
 • VogaLife
 • 03.2014-…   (1 yıl) Muğla – Türkiye Gönüllü
 • Satış konusunda 100.000 müşteri porfoyume ulastım.Farklı olanı arayarak, daima en iyisini ve en kalitelisini üreterek , koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmak amacımdır.Para kazanmayı değil insan kazanmayı ve kazanılan insanın en büyük servet olduğunu bilerek, ilke edinerek alış ve satışlarda daima örnek gösterilmiş birisi omamdır.Maliyeti ne olursa olsun müşteri memnuniyetini sağlamak ve taahhütleri yerine getirmek iş arkadaslarımın gelişimine katkı sağlayarak çalışılması tercih edilen bir işyeri ortamı oluşturmak,yeni ortaklıklar kurarak yatırım ve iş sahalarını genişletmek,sektördeki talepleri yakından takip ederek, firmayı sürekli geliştirmek ve değişime açık olmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak hedeflerim arasındadır.Bugünün insanın ihtiyaçlarının karşılanmasında, bilimsel bilgiyle ulaşılmış yöntemleri, çevre koşullarına dayanıklı ve ekonomik araçlarla kullanmak ve doğayla uyumlu, estetik niteliği yüksek sonuçlar elde etmek, her geçen gün önemini arttırmaktadır. Bu bilinçle haraket ederek bilimsel birikimim, uygulama uzmanlığım ve doğruya ulaşma arzumu yanıma alarak çalışmaya başladım. Amacım her türlü çevre koşullarına dayanıklı, uygulaması kolay, tasarım gücü yüksek, zaman ve maliyet açısından ekonomik ürünler geliştirmek üretim koşullarını oluşturarak sizlerin kullanımına sunmak. Başarım; mekanı, oluşturan için keyifli, kullanan için eşsiz hale getirmek ve bunu paylaşabilmek. Yaşayan ve yaşatan mekanlar için hizmetinizdeyim.Tüm sektörlerin dinamiğinin üstün performans ve yaklaşım farkı olduğu inancındayım. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyorum. Bana göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.Bana göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımı ve hizmetlerimi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayım.
 • Servis Elemanı
 • Voyage Torba
 • 05.2013-12.2014   (1 yıl, 7 ay) Muğla – Türkiye Tam Zamanlı
 • Misafir İlişkileri Anlayışım:
  • Misafir Odaklı Hizmet Anlayışım,
  • Her An Yanı Başınızda Olma Gayreti,
  • Konusunda Uzman Olduğum Alanlar Fark Yarat,Sunum Görsellik ve Sosyal Mühendislik ,Voyage ailesine katılmamla beraber, misafirlerimizin her birini kendi evimizin misafiri gibi düşünerek vermiş olduğum ayrıcalıklı hizmet ile turizm sektöründe kaliteli, yaratıcı ve kalıcı farklar yaratan markamın (adımı marka yaptım.2 müşteriden 1 si benden çok çok memnun olduklarını dile getiriyor.)misafir memnuniyeti odaklı çalışmam dolayısıyla yeni vizyonlar öngüörmekteyimdir. Misafir memnuniyet politikamın temelini ’misafir odaklılık’ oluşturur. Misafir talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimi sürekli iyileştir ve misafirlerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflerim. Misafirlerimizin her türlü geri bildirimini ‘hediye’ olarak algılarım. İleteceğiniz tüm öneriler genel olarak kendim tarafından tarafından titizlikle araştırılacak olup hizmet kalitemin yükselmesinde ciddi anlamda katkı sağlayacağını belirtmek isterim.Ayrıca size en kısa zamandada geri dönüş yapmaktayım. Koşulsuz olarak müşteri ve çalışan memnuniyeti benimsemekteyim, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir isim olmak için uğrasmaktayım.Ayrıca sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel anlamda sürekli kendini geliştirmek, teknolojinin tüm imkanlarını iş arkadaşlarıma  ve müşterilerime sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen kişiolmak..
 • Kıdemli Bilgi İşlem Uzmanı
 • Çağtur Azure
 • 03.2013-…   (2 yıl) Muğla – Türkiye Tam Zamanlı
 • Satış danışmanı, Otomasyon,cemantic uygulamalar yapıyorum. satış danışmanı olarak firmada satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaptım ürünlerin satışını gerçekleştirdim; müşteri memnuniyetini sağlamak için uğrastım ve alışverişin sürekliliğini sağlamak için gayret gösterdim..Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun  ürün ve hizmetlerini sunarak Türkiye de şirketi emlak pazarının lideri ve  merkezi yapmaktır.Temel işim gerçekleştirme tarzım, görevin kendisi kadar önemlidir. İş arkadaslarım benim gücümün kaynağıdır.Onların mutlu olması ve her ortamda onlarla beraber işe katılmak takım çalışmasının temelidir. Basarılarım gösterdiğim çabaların sonuçlarıdır.Ürün, çalışmalarım ve hizmetlerim müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, benim ve iş arkadaşlarımında değeri o kadar artacaktır. Gelirim ise ürün ve hizmetlerim müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Çağdaş Yaşam Mimarlığı felsefemi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmaktır.Herzaman daha fazlasını daha fazlasını sunmak isterim.Daha fazlasını sunmak; benim için, hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak konusundaki hedeflerim demektir.Daha fazlasını sunmak; benim için, her durumda başarma tutumunu, rekabetçiliği, ileriyi görerek düşünmeyi, sorumluluğu, özeni ve tutkuyu ifade eder.Daha fazlasını sunmak; benim için, pozitif düşüncedir. Engelleri aşıp hedeflerime ulaşacağıma dair inancım kuvvetlidir.Daha fazlasını sunmak, beni her zaman farklılaştıracaktır.
 • Müşteri Temsilcisi
 • EstateinWest
 • 10.2010-03.2013   (2 yıl, 5 ay) Muğla – Türkiye Serbest
 •  Temel olarak firma ya da işletmenin mevcut ya da olması muhtemel müşterilerine hizmet sunmakta, sorunları ile ilgilenmekte ve müşterilere satış yapmaktaydım. İlkelerim;Küçük farklarla büyük rahatlık yaratmak ve yaşatmaktır.Sözünün arkasında durmak İçten olmak Müşteriyi anlamakŞeffaf ve açık olmakTürk ekonomisine katkıda bulunmak ve tasarruf sahiplerinin birikimlerinin en iyi şekilde değerlendirebilmek için, Türk ve uluslararası sermaye piyasalarında; ürün ve hizmet kalitesinde norm koyan, yenilikler geliştiren, ülkemizin ve dünyanın en iyi kişisi olmaktır.
  Basit çözümlerle satışınızı artırabilirsiniz. Yoğun rekabet ortamında şirketlerin ayakta kalabilmesi için artık eskisinden çok daha yaratıcı olmak gerekiyor. Özellikle de satış hacimlerinin yüksek tutulması en hassas nokta. Peki bu nasıl olacak? Satışları arttırmanın incelikleri neler? Satış konusunda yazılan binlerce kitap, milyonlarca makale, bu işin nasıl yapılması gerektiğini kendilerine göre anlatmaya çalışırlar. Bu konuda net bir cevap yok. Ancak ortak nokta, işin çalışanlarda bittiği yönünde.Çözüm “Sinerjik satış”satışçının satışa bakış açısından ve algısından kaynaklanan hatalar satışta en sık yapılan hatalar oluyor. Müşteriyi dinlememek, satışçının alış-satış sürecinin hakimi olma çabası, müşteri üzerinde kurulan satış baskısı, satışçının üzerindeki satma ve hedef baskısı, satışçının başrolü alıcıya vermek yerine kendisini ifade etmeye çalışması, satışçının sürekli savunma ya da saldırı stratejilerinden birini seçmesi, satışçının kazanacağı ve müşterinin kaybedeceği çözüm önerileri, satışın önündeki temel engeller.“Sinerjik Satış” müşteriye ulaşıncaya kadar saldırgan olmakta hiç mahsur yok. Ancak müşteri ile iletişim ve ilişki başladığı anda yapılan her türlü baskı ve zorlamanın satışın önünde önemli bir engel oluşturuyor. Kendisine baskı yapıldığını hisseden müşteri derhal direnç geliştiriyor. Zorlayan kişiye karşı kızgınlık duyuyor ya da alınganlık geliştiriyor. İşte bu doğal sonucu önlemek için de “Sinerjik Satış” kavramı geliştirilmiş. Sinerjik Satış’ta, satıcının yapması gereken ilk şey müşterinin karşılanmamış ihtiyaçlarını tespit etmek. Hemen peşinden bu ihtiyaçlar için alternatif çözümler üretmek geliyor. Müşteri ile birlikte bu çözümleri inceleyip değerlendirmek ve her iki tarafın da kazanacağı en iyi çözüme karar vermek sonraki aşamalar. Bu sistemde müşterilerle uzun dönemli, kalıcı ilişkiler geliştirmek için de yapılması gerekenler var. Samimi ve iki taraflı iletişim kurmak, baskı ve zorlamadan kaçınmak ve kurnazlık etmemek gibi.doğru ve kurallarına göre yapıldığında satış dünyanın en kolay mesleklerinden biri. Sistemsiz ve hedefsiz çalışıldığındaysa dünyanın en zor mesleği haline geliyor: “Dünyada en çok satış yapan kişiler kesinlikle daha az satış yapan bir kişiden daha çok çalışmıyor. Ama hedefleri konusunda çok disiplinli ve taviz vermeden hareket ediyorlar. Çünkü zamanın en önemli rekabet gücü olduğunu biliyorlar. Yapılan araştırmalara göre, satış işinde çalışanlar, gün içindeki zamanının ortalama yüzde 14’ünü müşteri önünde veya gerçek müşterilerle görüşerek geçiriyor. Zamanlarının yüzde 86’sıysa satış dışı aktivitelerde harcanıyor. Yani toplantılar, yazışmalar, raporlar, problem çözme veya gereksiz müşterilerde zaman kaybetme gibi.”Birinci nokta, güne mümkün olduğunca erken başlamak. Hemen ardından günün doğru planlanması ve önceliklerin belirlenmesi geliyor. Üçüncü noktaysa, zaman kaybetmemek için günlük ziyaret güzergahının iyi planlanması. Dördüncü nokta, her gün 1 kişi fazla aramak ve ziyaret etmek. Özdeş, satışın bir istatistik işi olduğunu, ne kadar çok müşteri aranırsa, o kadar çok randevu alınacağını, ne kadar randevu alırsa da o kadar ziyaret ve satış oranı yakalanacağını belirtiyor. Son noktaysa, haftalık planlamanın hafta sonları yapılması. Zira bu iş hafta sonu değil de, pazartesi sabahı ve cuma akşam üstü yapıldığında, verimli gün ve saatler de ziyan edil
 • Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı
 • Doruk Mimarlık
 • 03.2008-09.2010   (2 yıl, 6 ay) Muğla – Türkiye Tam Zamanlı
 • Sosyal Ağlarda tanıtım ve reklamlar (Facebook,twitter,googleplus vb…)sayfalar olusturmak şirket uygulamaları hazırlamak reklam ve güncel olayları gelişmeleri bildirmek.Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.İletişimde müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak verimli iş ortaklıkları kurmak,kalitede ve  yaratıcılıkta  lider olmak çalışan iş arkadaşlarımın gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır.Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermekSektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde farklı ve güvenilir marka haline gelmek.Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmaktır.Teknolojik değişimi takip ederek sektördeki öncü konumumu korumak, yeni bir mimari anlayışla planlı yerleşim alanları inşa ederek insanlara kaliteli, huzur ve mutluluğa katkı sağlayan konutlar sunmak; elde edeceği gelirlerle düşük gelirli insanları tabii afetlere dayanıklı ve estetik konut sahibi yapabilecek projeler üretmek, ortaklarına maddi ve manevi kalkınma imkanları sunmaktır.
  YENİ DÜNYADA İŞ YAPMAK
  Özünde hedef kitleyi tespit etmek ve bu kitlelere, doğru mesajın doğru bir şekilde teslim edilmesini sağlamanın yollarını arayan halka ilişkiler dijital dönüşümden nasibini almış durumda.  Bir zamanlar fakslanan basın bültenleri, gazetelerin ana haber kaynağıyken bu eski makineler artık tozlu raflarda yerini aldı. Bir zamanlar tamamen yazılı basın odaklı olan halkla ilişkiler,   basın bültenlerini fakslar, gazetecilerle telefon görüşmeleri yapar, basın toplantıları ve öğle yemekleriyle ilişkilerini yürütürdü. Bugün ise bu faktörlerin önemini göz ardı etmeden kaynaklarının bir kısmını dijitale saklayan şirketler için yeni bir çağ başladı
  MARKA AVUKATI YARATMAKDijital iletişim hizmet verilen markalarla ilgili internette yer alan tüm içeriği gerçek zamanlı olarak takip etmek, tepki vermek ve olumsuz algıyı olumluya çevirmeye çalışmak olarak özetlenebilir.  Araçları ise –şimdilik!- Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) olarak adlandırılan arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için uygun içerik geliştirmek, sosyal medya, bloglar ve multimedya. Markaların online dünyada doğru kelimeleri kullanarak konuştuklarından emin olmayı amaçlayan dijital PR’ın en büyük araçlarından biri markanın bulunamadığı ortamlarda da menfaatlerini gönülden savunacak “marka avukatları”.  Peki bunu nasıl yapıyor?  Markayı seven ve destekleyen insanlar ve gruplar bulmak bu işin püf noktası olarak görülüyor.  Mesela Amerikalı halı markası Flor, kişisel blogunda markanın özel bir tasarımı hakkında yazan bir anne blog yazarını keşfetti ve kaçırmadı. Sadece 50 bin takipçisi olan bu yazar o kadar etkindi ki ne zaman marka hakkında yazsa web sitesi ziyaretçi akınına uğruyordu. Şirket bu blog yazarına yönelik özel bir üretim yaptı ve kendisiyle paylaştı. Markanızı sevenlere ve destekleyenlere özel davranmak gönüllü marka elçileri yaratmanın olmazsa olmazı.  Elçinizin milyonlarca fanı ya da takipçisi olması gerekmiyor. Önemli olan markanız hakkında heyecanlı ve tutkulu olması.HASSAS DENGE İÇİN ORTAK AKILTıpkı bir zamanlar internetin or
 • Kıdemli Bilgi İşlem Uzmanı
 • Yılmaz Kimya Holding AŞ
 • 01.2008-12.2011   (3 yıl, 11 ay) İstanbul(Asya) – Türkiye Serbest
 • Kıdemli Sızma Test Uzmanıİleri seviye bilgi ve teknoloji kullanımıyla müşterilerimin siber güvenlik konusunda ihtiyaçlarına birebir cevap veren proje ve çözümler üreterek çalıştığım kurumları siber tehditlerdenkorumakamacındayım.Müşterilerim için iyi bir yatırım danışmanı, uzman bir sistem entegratörü ve güvenilir bir kişi olarak ülkemize ve yakın bölgesine teknoloji gücü olarak değer katmak gayesindeyim.Aynı zamandabilişim alanında yeni ufuklar açmak düşüncesindeyim.Güvenlik ve Bilişim sektöründe, doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, firmaların birinci derecede tercih ettiği, sektöründe öncü bir kişi olmak içinde mücadele etmekteyim.Ayrıcamüşterilerimin beklentilerini doğru analiz etmek, ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata ve yüksek kalite standartlarında sunmak öncelikli görevim arasındadır.Bilişim teknolojilerinin, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve bilişim teknolojilerinin kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunmaktayım.Güvenilirlik,Yüksek sorumluluk duygusu,Deneyim,Kalite bilinci,Sürekli gelişim inancı,İş ahlakına bağlılık,Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahip olmak içinde gayret etmekteyim.Sunduğum tüm hizmetlerin müşterilerime öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımı ortaya koymaktadır.Kurumsal Firmaların gereksinim duyduğu;Performans,Güvenlik,Kesintisiz iletişim,Kesintisiz Sistem,için gerekli olan teknoloji danışmanlığını güncel minimum maliyet ve maksimum performans ilkesi ile vermekteyim.Bu hizmetleri en iyi şekilde sunmak için sürekli olarak yeterlilik eğitimi almakta bilgilerimi sertifikalar ile pekiştirmekteyim. Hızlılık ve en iyi çözümü sunmak bir iddiadan çok iş yapış şeklim olmaktadır.Markanıza değer katmak benide bir marka yapar inancına inanmakta ve bu doğrultuda çalışmaktayım.Kıdemli Sızma Testi Uzmanı EC-Council Licensed Penetration Tester (LPT)
  GIAC GIAC Exploit Researcher and Advanced Penetration Tester (GXPN)
  GIAC GIAC Penetration Tester (GPEN)
  Offensive Security Offensive Security Certified Professional (OSCP)
  GIAC GIAC Exploit Researcher and Advanced Penetration Tester (GXPN)
  GIAC GWAPT (GIAC Web Application Penetration Tester )
  OWASP OSWE (Offensive Security Web Expert)
  • Sunucu ve Sanallaştırma Çözümleri
  • Veri Depolama Çözümleri
  • Sistem ve Veri Güvenliği Çözümleri
  • Yerel ve Uzak Ağ Çözümleri
  • Microsoft Çözümleri
  • Bakım & Destek Hizmetleri
  • Mobil Uygulamalar ve Çözümler
  • Yazılım Çözümleri
  • Danışmanlık Hizmetleri
  • NASAP: NetApp Accredited Storage Professional
  VMware vSphere 4.1 Fast Track Training
  VMWARE
  TREND MICRO
  Proven Professional
  SUNUCU SANALLAŞTIRMA
  CompTIA SERVER+
 • Resepsiyonist
 • Kaya Palazzo
 • 10.2003-03.2008   (4 yıl, 5 ay) Bolu – Türkiye Tam Zamanlı
 • Resepsiyonist ve Misafir İlişkileri Elemanı On muhasebe ve büro işlemleri yaptımÖzenliyim – Müşterilerime, birbirimizekarşı, yaşadığım topluma ve çevreye karşı özenliyim Sürdürülebilir büyüme ve fark yaratmak için işimi özenle yaparım.Yenilikçiyim- Her zaman daha iyisini yapmak, farklı olmayı başarabilmek, tercih edilir olmak ve sürdürülebilir başarılar elde etmek istiyorum. Tutkuluyum – Hedeflerime ulaşmak konusunda tutkuluyum. Motivasyonum yüksek, başarı odaklıyım, markaya bağlı ve gönülden çalışan biriyim.Samimiyim Birbirimizle, müşterilerimle ve tedarikçilerimile kurduğumilişkilerde samimiyim. İletişimde olduğumherkese karşı içten, net ve dürüst olmaya özen gösteririm.
 • Alakart Garson
 • Dinc Otel-Magic Life
 • 06.2000-10.2003   (3 yıl, 4 ay) Muğla Tam Zamanlı
 • BodrumMerkezdeCumhuriyetCaddesindeyeralanoteldeçalıştım.Resepsiyonculuk, kasiyerlik, gece bekciliği, garsonluk ve bilgi işlemcilkik yaptımVizyon, beyindeki radarın, yürekteki gözün sağladığı bir görüş yeteneğidir. Vizyon, geleceğin gerçekliğini yakalama arzusu ve iradesidir.Vizyon ne ham hayaldir, ne de gerçekleşmeyecek bir düş. Vizyon, mevcudu çok iyi analiz etmek, potansiyeli hisstemek ve geleceği görmek demektir.Avukatların bilgisayara, bilgisayar şirketlerinin avukatlara çok uzak durduğu, birbirlerinden herhangi bir beklentilerinin olmadığı o günlerde vizyonunu anlatmaya çalışan bana, dudak büken, anlatılanları, yazılanları gerçekleşmeyecek düşler olarak değerlendirenler şimdi bana hakkımı teslim ediyorlar.Çünkü tek başına başlanan bu yürüyüşte vizyonun misyon haline getirilmesi için kadrolaşarak, karşılaşılan engeller karşısında inançsızlığa kapılanlarla yollarını ayırarak bıkmadan, usanmadan, yılgınlığa düşmeden büyük bir inanç, özgüven ve cesaretle, gittikçe büyüyen bir katılımla  kendi, vizyonumu hayata geçirdim.Servis Yöntemleri
  Servisin yöntemi ve öncelik sırası toplumdan topluma değişir. Bunları bilmek ve tek tek ele alarak uygulamak, ya da birkaçının bazı özelliklerini birleştirerek özgün bir servis yöntemi geliştirmek mümkündür. Servis yöntemlerinden bazıları şunlardır:
  a) İngiliz yöntemi: Aile reisi, ya da annenin, sofrada bulunanların tabaklarına yemekleri koyarak servis yapmasına dayanan bu yöntem, yemek süresinin büyük bir bölümünde ev sahiplerinin masa başında olmalarına olanak verir. Bir bakıma ülkemizdeki servis alışkanlığına da uygun düşer. Ev sahibi hanım oturduğu yerin yakınına getirdiği bir servis masasının üzerinde duran servis tabağından konuklara yemek verir. Ancak, böyle bir servis yönteminde, evsahiplerinin 8-10 kişiden fazla konukla ilgilenmesi mümkün olmaz. Ayrıca, konuk sayısı ne olursa olsun resmi davetlerde İngiliz yöntemi uygulamak doğru değildir. Kalabalık ve resmi davetlerde yardımcılardan yararlanılmalı, konukların tercihleri sorularak servis yapılmalıdır.
  b) Fransız yöntemi: Fransız yönteminde yemek ve ordövrler konuklara servis tabağıyla sunulur. Konuklar sapları kendilerine doğru çevrilmiş servis çatal bıçağıyla istedikleri yerden istedikleri kadar yemek alabilirler. Yalnız, salatalar önceden tabaklara konulmuştur. Herkesin, her türde salata sosundan hoşlanmayacağı göz önünde tutularak isteğe bağlı olarak servis yapılmalı, önceden salata tabaklarına konulan salataların sosu, servis sırasında konuğa sorularak verilmelidir.
  c) Rus yöntemi: Bu yöntemde konuklara verilen değer, bir tören, ya da gösteri havasında ifade edilir. Hazırlanan yemek önceden bütün olarak ve süslü biçimde konuklara gösterilir ve daha sonra önlerinde parçalanarak yukarıda sözü edilen yöntemlerden yararlanılarak servis yapılır.
 • Teknik Servis Elemanı
 • Barla Bilgisayar
 • 05.1997-06.2000   (3 yıl, 1 ay) Muğla – Türkiye Dönemsel // Proje Bazlı
 • Donanım Sorunlarına çözümler ve bilgisayar tamiri yapıyordum…Piyasaları oluşturan müşteri ihtiyaçları tarafından dile getirilen çözümleri tasarlamak. En uygun fiyat-performance oranını başarmak. Araştırmayla teknoloji oluşturmak. Teknoloji liderleriyle teması sürdürmek. Müşteri tatmini sağlamak.Anadolu’yu Dünyaya, Dünyayı Anadolu’ya Bağlayan Yıldız” olmayı benimsemiş ve son yıllardaki tüm girişimlerini ve yapılanmasını bu vizyon doğrultusunda gerçekleştirmişimdir.Hedeflerim ise gelişen ve sürekli yenilen, dünya’nın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Türkiye’yi geleneksel teknoloji çöplüğünden arındırmak   “Müşteri-Satıcı” ilişkisini “Partner-Ortak” ilişkisi haline dönüştürmektir.

Eğitim Bilgileri

 • Üniversite (Yüksek Lisans)10.2008-10.2011Adnan Menderes ÜniversitesiSosyal Bilimler Enstitüsü, İktisat
 • Üniversite (Lisans)10.2004-06.2008Anadolu Üniversitesi – (Açık Öğretim)Açıköğretim Fakültesi, İktisat (Türkçe) 64.4/100
 • Lise06.2003Turgutreis Lisesi(YDA) 3,65 / 4

Yabancı Dil

 • OkumaYazmaKonuşmaİngilizceİleriİleriİleriAlmancaOrtaTemelTemelFransızcaTemelBaşlangıçTemelRusçaTemelTemelTemelFlemenceTemelBaşlangıçOrta

Yetkinlikler

 • Bilgisayar Bilgileriİleri düzeyde hacking, c++, java, asp, php ,,c# Microsoft Office 2010 Wnidows 7-8 Ultimate-Enterpriseweb ve grafi kprogramlarına hakimimdir. Hyper threating ve sannallaştırma teknolojilerini kullanmaktayım..Tersinir mühendislik konusunda uzmanımdır. Özellikle soft ice ve ıda pro, relogix Macintosh Lion,Snovleopard, Mountain Lion ve linux Mandrake, Pardus, Türkix, Suse, Zorin, Centos, Lindows, Ubuntu, Konoppix, Gentookullandım.
  sanallaştırma uygulamalarından sanboxie, virtual pc, WMware,Pear Pc İpadian, androimo, android App player, İphone App player.Connectix,Thinn application kullandım. Tersinir mühendislikte bumarang, soft ice,idapro, masm, relogix,bart pe,resourger kullandım
 • Sertifika BilgileriYabancı Diller – İngilizce Kursu Bitirme Sertifikası – İngilizce Kursu Bitirme SertifikasıICEPWORLD – 03.2014Yurtdışı eğitim ve kariyer merkezi Level:advancedSosyal MühendisThe Hacker Academy – 02.2014Social engineering, in the context of information security, refers to psychological manipulation of people into performing actions or divulging confidential information. A type of confidence trick for the purpose of information gathering, fraud, or system access, it differs from a traditional “con” in that it is often one of many steps in a more complex fraud scheme. Social Engineering (SE) is a blend of science, psychology and art. While it is amazing and complex, it is also very simple. We define it as, “Any act that influences a person to take an action that may or may not be in their best interest.” We have defined it in very broad and general terms because we feel that social engineering is not always negative, but encompasses how we communicate with our parents, therapists, children, spouses and others.GirişimcilikKosgeb-İşkur – 01.2014Girişimcilik Destek Programı Programın Amacı Girişimciliğin desteklenmesi Girişimciliğin yaygınlaştırılması Başarılı işletmelerin kurulması Programdan Kimler YararlanabilirmcseMicrosoft – 10.2012Microsoft Studio ultimate kullanımı c^#proglamlaması windows mobile programlaması bulut ofis web proBilişim – Microsoft Sertifikasyon programları – MCAD.NET – Microsoft Certified Application Developer.NETMicrosoft Açıkakademi – 01.2012Visual Studio Ultimate ile C# kullanarak program yazmak….Google Adwords AdsenseGoogle – 16.08.2011Bilişim – Microsoft Office Specialist (Microsoft Sertifikasyon programları )Bilge Adam – 16.04.2010CCUC SertifikasıChip Online – 10.09.2008Bilişim – EC-Council Certified Ethical Hacker (** Diğer)EC Council – 17.07.2008Java Net Beans J++www.sunstudentscoures.com – 11.06.2008
 • Sınav BilgileriALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı)(57,8)OSYM – …KPDS (Kamu Personeli Dil Sınavı)(40)OSYM – …KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı)(66,5)OSYM – …
 • Seminerler ve KurslarKodlamabilincalti.com.tr-demodulator – 06.04.2014-06.04.2014(2 Saat)Bilinçaltı Kodları Nedir?
  Kişiliğinizi, davranış şekillerinizi, duruşunuzu, dünyaya bakış açınızı; bir diğer deyişle “bugünkü sizi” oluşturan, çocukluğunuzdan bugüne bilinçaltınız tarafından edinilen olumlu, olumsuz söylemler kalıplarının tümüdür Bilinçaltı Kodlarınız.Yaşamınızda, bir şeylerin size engel olduğunuzu düşünürsünüz, fakat neden her seferinde benzer bir problemin veya engelin içine girdiğinizin farkındalığında olmayabilirsiniz veya bunun nedenini reddediyor olabilirsiniz. Neden X kişisi sistemli egzersiz spor yapabilirken, ben yapamıyorum sorusunun cevabı zihin haritanızdaki kodlarda yatmaktadır.Negatif Bilinçaltı kodları, ilişkilerinizde, kariyerinizde, bugünkü yaşamınızda size engel olan, yaşam kalitenizi, kendi kimliğinize bakış açınızı olumsuz yönde etkileyen, farkında dahi olmadan Bilinçaltınızın edindiği olumsuz zihinsel şablonlardır. Özgüven sorunu, öz saygı, kariyer ve ilişki blokajları, fobiler, takıntılar, suçluluk duyguları, sosyal anksiyete, kilo proTablosuz TasarımVidobu – 05.12.2012-13.12.2012(85 Saat)css sitillerinin gücünü kullanarak sayfalarda toblo kullanmadan muhtesem tasarımlar yapımıHtml5Vidobu – 21.11.2012-12.12.2012(176 Saat)Html 5 ve CSS3 teknolojisinin kullanımıJQueryVidobu – 28.11.2012-08.12.2012(80 Saat)JQuery temel yapısı kütüphaneleri pluginler ve kullanımı ayrıca programlanmasıKriptoloji (Şifreleme)Bilimikriptoloji.net-Şifreler Kitabı Kriptoloji Bilgi Günü Uygulama Katmanı Beklentileriniz? Kod Kitabı – 16.11.2012-20.11.2012(12 Saat)Kriptoloji – Kriptografi Dersleri
  Türkiye’de eğitmen ve döküman sıkıntısı kıtlıkla çekilen bir dal için dersler vermeye çalışacağız.
  Amacımız: Kripto yu sevdirerek anlatmak.Başlıca Konularımız;Kriptoloji – Kriptografia – Kriptoanaliz nedir?
  Kriptoloji Tarihi
  Kripto’ da En Temel Anahtar Sözcükler
  Kriptoloji Termonolisi
  Kriptoloji Bilimine Nerelerde Kullanılır?
  Milli Kriptonun ÖnemiTemel Kriptoloji Algoritmaları
  – Simetrik Anahtar Algoritmaları
  AES, Blowfish, Camellia Cipher, DEs, 3DES, IDEA, Playfair Cipher, Skipjack, RC+, A5/1-2, SOBER.- Asimetrik Anahtar Algoritmaları
  RSA, Diffie-Hellman, ElGamal, Paillier, EKE, DSA.Elmegal Algoritması
  Sezar Şifreleme Algoritması
  Vigenere Şifresi
  Afin Şifrelem Yöntemi
  Enigma
  Çırpı Fonksiyonları
  Steganografi
  Kuantum Kriptografisi
  Kelebek Etkisi
  Elektronik Güvenlik
  Mobil Güvenlik
  Şifreler Kitabı
  WikiLeaks & AES 256
  National Security Agency
  Asimetrik şifreleme algoritmaları çözülmesi zor matematiksel problemlerUluslararası Ekran Tasarımı ve KullanılabilirlikUXsercives – 01.07.2012-12.07.2012(25 Saat)Ekran Tasarımına ilişkin yetkinlikleri dünya standartlarında, interaktif ve uygulamalı yöntemlerle IIBA ( International Institute of Business Analysis ) ve UXPA ( User Experience Professionals of Association ) standartlarında geliştirme
  Eğitim sırasında gerçekleştirilen örnek uygulamalarla IIBA ve UXPA standartlarında en son Ekran Tasarımı tekniklerini, metodolojilerini ve otomasyon araçlarına yönelik pratik bilgi ve becerileri edinme imkanı
  Kullanıcıların kullanılabilirlik, fonksiyonalite ve görsel açıdan dünya standartlarında kullanıcı ekranları üzerinde yüksek performans ve motivasyon ile çalışmalarının sağlanması.Sistem ve Ağ UzmanlığıMicrosoftakademi-chip online – 10.06.2012-20.06.2012(35 Saat)Günümüzde bilgisayar ağ alt yapısını kullanmayan firmalar kalmamakla birlikte, kendi ağ alt yapısındaki oluşabilecek sorunları aşmak için personel ihtiyacında bulunurlar.Sistem ve ağ uzmanlığı eğitimi de küçük ve orta ölçekli networkların projelendirilmesi, kurulması, performanslı ve güvenli şekilde çalıştırılması konusunda bu niteliklere sahip uzmanlar yetiştiren ve bu uzmanların gelişimlerine katkıda bulunan bir network eğitimdir.
  Windows Server 2003 Active Directory
  Son Kullanıcı İşletim Sistemleri ve Windows 7
  Windows Exchange Server
  Router İşletim Sistemi
  RIP, EIGRP, BGP Yapılandırması
  Subnetting
  Cisco Catalyst LAN-WAN Teknolojileri
  IP Adresleme
  Sanal Yerel AĞ (VLAN) OluşturmaYazılım Uzmanlığısunstudents – 25.05.2012-31.05.2012(12 Saat)9 – ASP.NET : Web tabanlı yazılımları geliştirmeyi bu aşamada nesneye dayalı ve katmanlı mimariye uygun olmak ile birlikte dünya standartlarında geliştiriyor olacağız. E-ticaret web siteleri veya web tabanlı yazılımları bu aşamanın sonunda gerçekleştirebileceğiz.10 – LINQ , XML , WEB SERVISLER , JAVASCRIPT, HTML , CSS : İsmi geçen teknolojiler de eğitimin müfredatına dahil olmak ile birlikte hepsiyle ilgili konuyu öğretici örnekler yapılıp, projemizin içindede kullanılacaktır.Yazılım Uzmanlığısunstudentcources – 10.05.2012-31.05.2012(50 Saat)Eğitimin içeriği;1 – ALGORİTMALAR : Yazılım Uzmanlığının en temel , en önemli ve meslek hayatınızın tamamını etkileyecek eğitime giriş konumuzdur. Bu aşamada hedef öğrencimizin algoritmik düşünebilme yetisini oluşturmak ve bunu güçlendirmektir.Temel ve algoritma mantığını geliştirecek yönde uygulamalar geliştirmekteyiz.2 – CONSOLE UYGULAMALAR : Algoritmalar ile oluştuduğumuz sağlam temeli kodlamaya aktarmak için Windows uygulamalara geçmeden önce bir geçiş dönemi olarak düşündüğümüz uygulama türleridir.3 – WINDOWS UYGULAMALAR : Kodlamaya başlamış olan öğrencilerimizin, artık görsel windows ortamlarında kodlamaya başlamalarını sağlıyoruz. Bu aşamada Windows kontrollerini öğrenip ve bol örnekle kullanmaya devam ediyoruz.4 – NESNEYE DAYALI PROGRAMLAMA – KALITIM : Eğitimin en önemli aşamasıdır, bu aşamada %100 Nesneye Dayalı Program nasıl geliştirilir ve anlaşılması çok zor olan bu konuyu günlük hayattan ve yapılmış uygulamalar ile pekiştirdikten sonra öğrendiğimiz her yenYazılım Uzmanlığısunstudentcources – 15.05.2012-20.05.2012(12 Saat)5 -VERİTABANI – VERİTABANI YÖNETİMİ : Eğitimin bu aşamasına kadar veritabanı olmadan yaptığımız uygulamalardaki eksiklikleri sınıfça hissedip bu eksikliği gidermek için veritabanı kavramını öğrenmekteyiz. Veritabanı yönetimi başlığı altında ise günümüzün en önemli konularından biri olan veritabanı yönetimi konusunda optimizasyon , polarizasyon gibi çok önemli konular öğrenilmektedir.
  6 – SQL – SQL SERVER : Basit , karışık ve ilerli sql sorguları bu aşamada öğrenilmektedir. SQL sorgularında performans kavramına dikkat edilmektedir .
  7 – N- KATMANLI MİMARİ : Eğitimin yine en önemli aşamalarından bir olarak gördüğümüz bu aşamada yazılımlarımızın nesneye dayalı ve katmanlı mimariye uygun olmasını sağlamakla profesyonel kod geliştirmeye çok büyük bir adım daha atmış oluyoruz.
  8 – ADO.NET : C# ile veritabanı işlemlerini eğitimimizin bu aşamasında nesneye dayalı ve katmanlı mimariye uygun olacak şekilde işlemekteyiz.
  9 – ASP.NET : Web tabanlı yazılımları geliştirmeyi bu aşamada nesneye dSEO Uzmanlığısahne academy-seosecrets – 01.05.2012-05.05.2012(8 Saat)H etiketleri ( H1, H2 vs. )
  Site kodlamasının SEOya etkisi
  Google algoritmaları ve cezaları
  Hit kelimeleri tespit etmek
  AdWords SEO
  AdWords, anahtar kelime seçimi
  AdWords, anahtar kelime yoğunluğu
  AdWords, anahtar kelime araçları
  Orjinal içerik ve kopya içerik
  Alt Tag kullanımı ve resim optimizasyonu
  W3C standartları
  Google botları
  Sosyal medyada SEO başarısı nasıl sağlanır?
  Paravan sitelerin SEOya etkisi
  Site içi ve site dışı seo analizi
  SEOcunun alet çantası
  Alternatif trafik üretme
  Türkçe kaliteli SEO kaynaklarıSEO Uzmanlığısahne academy-seo secrets – 25.04.2012-31.04.2012(12 Saat)SEO Uzmanlığı Eğitimi’nin amacı arama motorları ve algoritmaları hakkında güncel bilgiler sayesinde arama motoru dostu site geliştirme imkanı vermektir. Kaliteli bir SEO stratejisi ile arama motorlarında üst sıralara yerleşebilir ve böylece ürününüzü / hizmetinizi daha etkin bir şekilde tanıtabilirsiniz.SEO ve Uygulama Alanları Nelerdir?SEO analiz araçları ve yardımcı kaynaklar
  Sitenin arama motorlarına kaydedilmesi
  Google , Bing, Yandex ve Yahoo webmasters araçlarının kullanılması
  Backlink nedir?
  Backlink sürekliliğinin önemi
  Backlink inşası
  Pagerank
  Web 2 özellikleri
  Tanıtım yazıları ve SEO
  Domain seçimi ve uzantı seçimi
  Indexsiz URL ve Indexli URL
  Html5, Css ve SEO ilişkisi
  Robots.txt ile arama motorlarına hükmetmek
  Forum, Blog gibi sitelerden alınan backlinkler
  Sosyal medya ve SEO
  Ziyaretçi kaynağı araştırma ve edinme
  Arama motorları ve Dizinler
  Meta kullanımları
  Site haritası
  Anahtar kelimelerin tespiti
  Anahtar kelime yoğunluk analizi
  Rakip sitelerin analizisosyal Medyada pazarlamamediascanner – 11.04.2012-20.04.2012(10 Saat)Bölüm 12 – Dijital dünyada marka yönetimiMarkayı dijitale taşımak
  Markanın dijital brief süreci
  Ajans seçimi
  Dijital strateji oluşturma
  Sosyal medya marka entegrasyonu
  Sosyal medyada marka duruşu geliştirme
  Sosyal medya destekli pazarlama ve medya planı
  Sosyal medya pazarlaması için wireframe hazırlama
  Örnek durum incelemeleri
  Bölüm 13: Grup çalışması – Online pazarlama planı oluşturulmasıTakımlar halinde hazırlanan planların sunulması ve değerlendirilmesiSosyal medyada Pazarlama YapmakMedia scanner – 01.04.2012-10.04.2012(20 Saat)Bölüm 6 – Arama sonuçlarında görünürlük
  Arama motorlarının önemi ve gücü
  Arama motoru görünürlüğü
  Arama motoru pazarlaması
  Bölüm 7 – Online reklam
  Online reklamcılık nedir hangi bileşenlerden oluşur?
  Geleneksel online reklamlar – Bannerlar, Text linkler ve Pop Uplar
  Zengin medya reklamları
  Fiyatlandırma modelleri
  Hedefleme
  Bölüm 8 – Mobil Pazarlama
  Mobil dünyaya bakış
  İstatistikler ve araştırmalar
  Mobil pazarlama taktikleri
  Hedef kitle etkileşimi
  Session 9 – Online trafik yaratma
  Viral reklamlar
  Buzz Pazarlama
  Word-of-Mouth – Word-of-Mouse
  Media Allocations
  Çapraz kanal marketing stratejileri
  Bölüm 10 – Dijital PR
  Dijital PR nedir?
  Dijital PR için gerekli araçlar ve kullanım alanları
  Arama motoru optimizasyonu
  Sosyal Medya
  Dijital varlıklar
  Blog çalışması
  Arama ve Sosyal medya takibi ve raporlanması
  Örnek durum çalışmaları
  Bölüm 11 – Gamification (Oyunlaştırma)
  Gamification nedir?
  Oyun mekaniği ve dinamikleri
  Reklamda oyunlaştırma
  Oyun ve oyunlaştırmaSosyal Medya PazarlamaGoogle Partnership-Google Training – 10.03.2012-31.03.2012(40 Saat)Bölüm 4 – Sosyal Medya, Etkileşim, Topluluk & İçerikSosyal Medya 101
  RSS/XML Beslemler, Tagleme ve Paylaşım
  Sosyal medya ile pazarlama
  Sosyal Medya Siteleri, Online Topluluklarr & Sanal Dünyalar
  Etkileşim ve İçerik Stratejisi
  Bir online community nasıl üretilir, ana dinamikleri nelerdir?
  Kullanıcılarda aidiyet hissi yaratma metodları,
  Facebook, twitter reklam modelleri,
  Facebook reklam ara yüzü detayları, reklam yönetimi, reklam modellerinin efektif bir karışımda kullanılması için teknikler
  Farklı mecralarda account açımı nasıl gerçekleştirilir?
  Sayfa ayarları, moderasyon ve ana yönetim gereçleri
  Bölüm 5 – E-mail Marketing & Inbox’a ulaşmaE-mail Marketing startejileri
  Segmentasyon ve ölçüm açısından e-posta pazarlama
  Neden ve nasıl e-posta pazarlama?
  Başarılı e-posta pazarlama için teknikler
  Diğer pazarlama bileşenleriyle entegrasyonu
  E-mail testleri ve takipleriSosyal Medya PazarlamaGooglepartnership Training – 25.02.2012-28.02.2012(6 Saat)Bölüm 1 – Giriş – Temel BilgilerEğitim içeriğinin genel değerlendirmesi.
  İnternetin tarihi.
  İnternette kimler online? Online olan bu kişiler neler yapıyor?
  Dijital istatistikler bize ne anlatır?
  Dijitali diğer kanallardan farklılaştıran nedir?
  Dijital pazarlamada stratejik yaklaşımlar.
  Bölüm 2 – Dijital stratejinin anatomisiStateji ve taktikler arasındaki ince çizgi.
  Kurumsal strateji Online stratejiye karşı.
  Online Stratejide hakim görüşlerin karşılaştırılması
  Online stratejimizi nasıl belirlemeliyiz?
  Bölüm 3 – Web SiteleriWeb siteleri için en iyi yaklaşımlar.
  Kullanılabilirlik ve Navigasyon, Tasarım ve Sunum, İçerik, E-ticaret
  Sürdürülebilir, başarılı ve markalaşmış sitelerin bileşenleri
  Web için harekete geçmeden evvel yapmanız gerekenler.
  Bölüm 4 – Sosyal Medya, Etkileşim, Topluluk & İçerikSosyal Medya 101
  RSS/XML Beslemler, Tagleme ve Paylaşım
  Sosyal medya ile pazarlama
  Sosyal Medya Siteleri, Online Topluluklarr & Sanal Dünyalar
  Etkileşim ve İçeriSEO Reklamcılığıvidobu-netlog – 15.02.2012-20.02.2012(6 Saat)Arama Motorları Temelleri
  Sosyal Media Ağlarının Önemi
  Kalite Puan ve Önemi
  Arama Motorları Anatomisi
  Site Directory
  Hedefleme
  Sorgulama Arayüzü
  Backlink ve Sandbox Kavramı
  Faturalandırma Tercihleri
  Arama Motorları Sonuç Sayfaları
  SEO Araçlarını Tanımak
  Reklam Tercihleri
  Tarayıcılar, örümcekler (spiders) ve robotlar
  Site İçi Dinamikler
  Kalite Puanını Etkileyen Faktörler
  Uzun Arama Kuyrukları Teorasi
  Site İçin Linkler
  Google Adsense
  Bir SEO Planı Yaratmak
  Adwords Nedir ?
  Goole Analytics Kurulumu
  Anahtar Kelimeler ve Web Siteniz
  Neden Adwords ?
  Reklam Biçimleri
  Pay-Per ve SEO
  Adwords Nasıl Çalışır ?
  Facebook Reklamları Oluşturmak
  Hedef Kitle Seçimi
  Google AğıSEO İnternet Reklamcılığıvidebu-netlog bilgi teknolojileri – 10.02.2012-15.02.2012(8 Saat)SEO yani Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) online reklamcılık ve pazarlama sektörünün vazgeçilmezlerinden biri. SEO’nun amacı arama motorlarında ilk sayfaya çıkmaktır. Özellikle ilk sayfanın etkisi çok fazla olduğundan arama motoru optimizasyonuna olan ilgi artmaktadır. İstatikler göstermektedir ki internet üzerinde arama yapanlar daha çok ilk 5 siteyi ziyaret etmektir.en güncel arama motorlarında sitenizin nasıl en üst sıralara çıkarılabileceğini, google adwords, facebook ve diğer internet reklam alanlarında sitenizin en verimli şekilde reklamını nasıl verebileceğinizi, ve siteniz üzerinden nasıl reklam geliri elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.
  rama Motorları Temelleri
  Sosyal Media Ağlarının Önemi
  Kalite Puan ve Önemi
  Arama Motorları Anatomisi
  Site Directory
  Hedefleme
  Sorgulama Arayüzü
  Backlink ve Sandbox Kavramı
  Faturalandırma Tercihleri
  Arama Motorları Sonuç Sayfaları
  SEO Araçlarını Tanımak
  Reklam Tercihleri
  Tarayıcılar, örümcekler (spidersPerakendecilikHürriyet – 15.10.2010-24.12.2010(200 Saat)Satış ve pazarlamaHürriyet – 10.07.2010-12.09.2010(180 Saat)Bilgisayar DonanımıNoya Eğitim-Noya – 07.04.2010-10.04.2010(8 Saat)Bilgisayar Teknik Birimleri
  Bilgisayar Tamir
  Bakım
  Onarım
  Bilgisayar Hata Bulma ve Düzeltme
  Format
  Sistem Kurulumu
  Driver’lar
  Recovery Oluşturma
  Ağ Kurulumu ile ilgili gereken herşeyi öğrenebilirsiniz.Turizm ve Otel İşletmeciliğie-sertifika – 01.05.2008-10.05.2008(120 Saat)Turizm, yerli ve yabancı kişilerin bir bölgeyi gezmek, görmek, tatil yapmak, kültürel olarak tanımak, eğlenmek, spor yapmak gibi faaliyetler gereği ziyaret etmesi iken; o bölge ve ülke için ciddi bir gelir kaynağı niteliğindedir. Otel işletmeleri de bu sektör içinde faaliyet gösteren hizmet kuruluşlarıdır.Turizm hemen her ülke için büyük gelir kaynağıdır. Bu anlamda bu sektör müşterilerinin memnuniyetini sağlamak amasıyla otelcilikte belli standartlar sağlanmalıdır. Otelde sağlanan hizmet ve otelin donanımı müşteri memnuniyetini doğrudan etkilemekte ve bu sektör devamlı suretle kalifiye elemana ihtiyaç duymaktadır.
  Genel Turizm
  Turizm İşletmeleri
  Turizm Hareketleri
  Giriş İşlemleri
  Çıkış İşlemleri
  Oda Satış Teknikleri
  Ön Büro Hizmetleri
  Ön Büro Organizasyonu
  Konuk Karşılama
  Konuk bagaj İşlemleri
  Rezervasyon İşlemleri
  Rezervasyon Durumları
  Gün İçi İşlemleri
  Gün Sonu İşlemleri
  Gece İşlemleri
  Tesis İstatistikleri
  Gün İçi Hizmetleri
  Konuk Hizmetleri
  Ofis İşlemleri
  GeWeb Arayüz Geliştirici Front End Developerarayuzgelistirici-gezinomi-fatihhayrioglu-alicancelik-freelancefed – 11.04.2008-20.04.2008(20 Saat)HTML ve xHTML konusunda uzman, HTML5 konusunda bilgi sahibi,
  CSS2’yi çok iyi derecede bilen, CSS3 konusunda bilgi sahibi, CSS framework nedir bilen, tercihen Twitter Bootstrap kullanabilen
  JavaScript bilen, JQuery ile hazır pluginleri kullanmanın ötesinde uygulama geliştirebilen, JQuery UI Library deneyimi olan, diğer JavaScript kütüphaneleri ile ilgili genel bilgi sahibi,
  AJAX, JSON ve XML tecrübesi olan
  CSS ve HTML Valid arayüz geliştirebilecek, Cross-Browser ve SEO uyumlu kod yazabilen, Responsive hakkında bilgi sahibi,
  Adobe Photoshop kullanabilen, tercihen Adobe Illustrator hakkında bilgi sahibi,
  Programlama algoritması hakkında bilgi sahibi, tercihen daha önce ASP.NET ile hazırlanan web projelerinde görev almış, özellikle ASP.NET Formları ile tanışık, bu çerçevede, yazılım ekibiyle uyumlu çalışabilecek, yazılan kodu okuyup yorumlayabilecek
  Kullanıcı deneyimi ile ilgili fikir sahibi,
  Sürekli öğrenmeye açık, araştırmayı seven, yaratıcı, analitik düşünme becerisi gelişmişİçimizdeki Ajan-Sızma Sanatımitnicksecurity==The Art of Intrusion – 02.01.2008-02.01.2008(2 Saat)The Art of Deception[15]
  The Art of Intrusion: The Real Stories Behind the Exploits of Hackers, Intruders & Deceivers[16]
  Ghost in the Wires: My Adventures as the World’s Most Wanted Hacker[17]
  Kevin Mitnick and William L. Simon, Ghost in the Wires: My Adventures as the World’s Most Wanted Hacker, 2011, Hardback ISBN 978-0-316-03770-9
  Kevin Mitnick and William L. Simon, The Art Of Intrusion: The Real Stories Behind The Exploits Of Hackers, Intruders, And Deceivers, 2005, Hardback ISBN 0-471-78266-1
  Kevin Mitnick, The Art of Deception: Controlling the Human Element of Security, 2002, Paperback ISBN 0-471-23712-4
  Jeff Goodell, The Cyberthief and the Samurai: The True Story of Kevin Mitnick-And the Man Who Hunted Him Down, 1996, ISBN 978-0-440-22205-7
  Tsutomu Shimomura, Takedown: The Pursuit and Capture of Kevin Mitnick, America’s Most Wanted Computer Outlaw-By the Man Who Did It, 1996, ISBN 0-7868-8913-Jonathan Littman, The Fugitive Game: Online with Kevin Mitnick, 1996, ISBN 0-31Müşteri Merkezli HizmetBilge Kariyer– – 01.11.2007-31.11.2007(150 Saat)Günümüzde her tür ürün ve hizmet için hedeflenen müşteri profili eskisinden çok daha farklıdır. Yüksek rekabet ortamının sınırsız ürün ve hizmet seçeneği içinde yeni müşteri oluşturmak ve elde tutmak hiç olmadığı kadar zorlaştı. Bütün bu zorlukları aşmanın bir yolu var: Müşteri Merkezli Hizmet anlayışı
  Eğitim Hedefi: Kullanıcılar bu eğitimi tamamladıklarında, müşteri ilişkilerini iyileştirmek için gereken temel bilgiye sahip olacaklardır.Kimler Alabilir: Bu eğitim, tüm müşteri odaklı sektörlerde çalışanlara ve yöneticilere yönelik hazırlanmıştır.İçerik Sağlayıcı: Prof. Dr. Arman KırımEğitim Konuları:
  · Müşteri Merkezli Olmak Neden Önemli?
  · Müşteri Kaybetmenin Maliyeti
  · Şirketlerin Hedefi Ne?
  · Müşterileri Anlamak
  · Şikâyete Yaklaşım
  · Müşteri Merkezli Hizmet Anlayışı
  · Müşteri Tipleri ve Özellikleri
  · Müşterilerin Hizmet Kalitesiyle İlgili Davranış ve Beklentileri
  · Müşteriler Neden Şİnovasyone-academy-medyasoft – 01.09.2007-31.09.2007(50 Saat)Peki Nedir Bu İnovasyon?İnnovasyon, son yıllarda en sık kullanılan kavramlardan biri. Bu kavram, ürün ve hizmet farkı gözetmeksizin her sektörde karlılığı sürdürerek büyümenin tek anahtarı haline geldi.İnnovasyon konusunda Türkiye’nin en güçlü otoritesi olan Arman Kırım’ın görüntülü anlatımlarıyla desteklenen İnnovasyon Eğitim Paketi; kullanıcı dostu ara yüzü, sade ve etkili anlatımı ile kendi alanında bir ilk olma özelliği taşıyor…
  Bankacılıkta İnovasyonBu eğitimde bankacılığa özel “Ürün İnnovasyonu”, “Pazarlama İnnovasyonu”, “Deneyim İnnovasyonu”, “Düzen Bozucu İnnovasyon” kavramları örnekler ve videolu açıklamalar eşliğinde anlatılıyor ve innovatif bakış açısının ne olduğu gözler önüne seriliyor.
  İnovasyon Öncüsü Olmak“İnovasyon Öncüsü Olmak” eğitiminde; bireysel innovasyon becerilerinizin düzeyini ve gelişim alanlarını belirleyerek sonuçlar doğrultusunda bireysel aksiyon planı hazırlamanıza yardım ediyoruz.İnsan Kaynakları Uzmanısecondshot – 25.08.2007-31.08.2007(12 Saat)Sorumluluk alanındaki birimlerin kadro ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik işe alım prosedürü doğrultusunda uygun adaylarla görüşerek iş için en uygun adayların belirlenmesini ve bölüm yöneticisi ile görüşmesini organize etmek. İşe uygun olarak belirlenen adayın referans kontrollerini ve işe kabul edilen aday ile iş teklifi görüşmesini yapmak,
  İşe başlayan personelin oryantasyon süreçlerini izlemek,
  Sorumluluk alanındaki birimlerin motivasyonunu artıracak uygulamalar konusunda önerilerde bulunmak ve uygulama desteği vermek,
  Eğitim ihtiyaç analizi çalışmalarına destek vermek,
  İş hukuku alanındaki gelişmeleri takip ederek alınması gereken önlemler konusunda önerilerde bulunmak,
  İşe giriş ve işten çıkışlarda yasal ve kurumsal işlemlerin yürütülmesine destek olmak,
  Sorumluluk alanındaki birimlerde işten ayrılan personelin çıkış görüşmelerini gerçekleştirerek, işten ayrılma sebeplerini ayrıntılı olarak analiz etmek.Turizm Pazarlamasıweb.firat-temelaksoy – 10.08.2007-20.08.2007(10 Saat)The number of participants to tourism activities has increased with the development of
  sociologicial factors in parallel to economic factors. Tourism has been become a important sector
  with this increase.The customers in target market should be desired and convinced for purchase
  touristical goods and services because sales can not be procured by ıtself.
  Marketing activities are carried out by various intermediary establishmets. Main
  founction of this establishmets is to present to customers appropriate product, appropriate place,
  appropriate time, appropriate quantity, and appropriate form. However, regarding service sector
  has not been committed adaquetly, while this utilities has been committed in the goods sector.
  In this study, utilities created by tourism marketing were determined as place utility,
  time utility, quantity utility, credit utility, sort utility, quality utility, and price. In addition, utilities
  emerging from tourism marketing could be determined
 • YeteneklerYetenek adıOy sayısıMüzik Dinlemek1Tasarımcı1Tasarım Araşıtrması1Tasarım Yönetimi1J2ee1Diğerleri224Uzmanlık AlanlarıDağılımPuan Müzik Dinlemek% 01 Puan Tasarımcı% 01 Puan Tasarım Araşıtrması% 01 Puan Tasarım Yönetimi% 01 Puan J2ee% 01 PuanDaha fazla göster

Burslar/Projeler

 • Suanda Microsoft Mobile Phone ,Windows Azure ,Cloud Computing,Windows 8 üzerinde Windows studio 2010 ile geliştirmeler yapıyorum buz9, geleceğin ekolojik ve teknolojik turizmi, zihin yönlendirme,hipnoz ve parapsikolojik  olguları TEB Müşteri projesi (İçimizden Biri), benim hala umudum var, köy turizmi, melezmyras
  Remax emlak proje ekindeydim. Geleceğinalternatif ve ekolojik doğa dostu turizm. Alternatif turizm. Arkadastan arkadasa kardes aile (Kültürlerin kaynasması) www.avukatimweb.net, www.vogalife.com www.aykutalkac.av.tr www.beyazpapatyabodrum.com www.dtmmuhendislik.com www.dincpansiyon.com www.avukatimweb.net/yuklemeler/yapboz.zip, sokaksurucu.zip,browserbob,plan9,sandbox,html5 uygulamaları avukatimwebnet.zip, avukatimwebnettakvim.jpg, akrep.zip, meyveyakala.zip, oyun.zip, Merhabagadged.zip, gadget.zip, widgetlar.zip, htauygulamaları.zip, slideshow.zip, takvim.zip, webbrowser.zip, notepad.zip www.avukatimweb.net/yuklemeler/index.htm www.bodrumcagturazurevillalari.com www.misselvinna.com     www.bodrumaslansirindoner.com miraclesofnatures (doğanıngizemleri), yeşil ekolojik evler, köy projesi. Yeşilöyküler, GeceTilkisi, Ocean12, Yerdeniz, Spearrock, ÇevikAtmaca, Çaylak, SızmaSanatı, Chillout, Dumhara, İçimizden Biri Halkın Sesi, Gece Tilkisi,Gece Yarısı, Okyanus 12,Google snipped

Ek Bilgiler

 • Hobiler/İlgi Alanları: ekonomi, bilgisayar, bilimve teknoloji, bilişim güvenliği.bilim teknik.resim ve müzik.gezi,seyehat, günü birlik turlar.Fuarlar ve etkinlikler,sosyal topluluklar.Kişisel gelişim etkinliklerine katılma,www.birfikrinmivar.com. Alternatif ve ekolojik turizm.Halkın sevgilisi. Kitap okuma ve makale yazma değişik konularda arastırma yapma. Resimlerin ve yazıların içine gizli bilgiler koyma. Değişik filmler izleme. Sinemaya gitme. Roman Film Kitap eleştirilerini okuma.Süpermen Türk Olsaydı* – Motivasyon, Girişimcilik, İş Kalitesi, Dürüstlük, Yurt Sevgisi, Hoşgörü Sizin Dükkan Torunlara Kalır mı?* – İletişim, Kurum Kültürü, Bilgi, Gelecek At Şu Adımı* – Mücadele Ruhu, Girişimcilik, Bilgi, Proje Yönetimi, Liderlik Değerlerle Yönetmek* Avcunuzdaki Kelebek* – Hayat Amacı, Hedef Belirleme, Değerler, Motivasyon Hayatımız Film* Etkili İletişim Takım Çalışması Geleceği Yönetmek – Strateji, Gelecek Planlaması Liderlik Altı Üstü Yönetim Etkin İnsan Kaynakları Yönetimi
 • Üye Olunan Topluluklar: Linux kullanıcıları derneği, Hacker Kulubü, Tek başına edebiyat, Hayalevi, Sonsuzakıl,TEV,İrem babasız kalmasın,kok hucre bagışla,com, bodrum bienali,birhayat ver,Psikoloji ve Psikiyatri,Emre Yapi Inşaat,GırGır Şamata Başka Yerde Arama xD,Samsung Home Appliances,İnci Sözlük, İlanimo, Woisio,National Georaphic,Fountain,New Science,The Art Of Human Hacking. White Hat,Black Hat,Metaspolit, Cern,President Voice, White House, Kiew, Birfikrim Var, İndiegogo, Kickstarter, JKRowling,Connectiva, Connecting People.Dünyadaki Başarılı Şirketlerin 6 Özelliği Motivasyonun Şifreleri Kaplumbağa Terbiyecisinin Sırrı – Liderlik Sırları İhtilal Görmemiş Kuşaklar – Y Jenerasyonu Satışın Şifreleri Başarının Fotoğrafı Komşu Köyde Sizi Ne Bekliyor? – Başarıya Ulaşmak İçin Haytınızdaki 5 Seviye İnsan Tanıma Sanatı – Kişilik Tipleri Vizgo http://www.muminsekmansemineri.com/ http://www.ugurbocekleri.org/ http://www.gurmerehberi.com/ www.tenceretv.com www.nefisyemektarifleri.com www.nepisirsem.com .hur
 • Sigara Kullanımı: Sigara kullanmıyorum.

Referanslar

 • Seyithan KaraatayVoyage-Sungate – Yiyecek İçecek ŞefiTel : 05344279591  |  E-Posta : seyithankaraatay@gmail.com
 • Sinan ÖnalAlakart Şef GarsonE-Posta : snowleopard2013@mynet.com
 • Alp KavraVoyage – F&B MüdürüTel : 05376566173  |  E-Posta : alpkavra18@gmail.com

Vizyonum:

Satış, karlılık ve nakit akışındaki güçlü performansı ile kurumsal yazılım pazarının yükselen yıldızı olmak.

Misyonum:

Üretkenlik, verimlilik ve müşterilerle mükemmel ilişkiler geliştirmeye odaklanarak, kurumsal yazılım kategorisinde en iyi hizmeti sunmak.

Stratejik Duruş:

Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri Odaklılık

Zaman Makinası

http://oldweb.today/ie4mac/20030730144312/http://www.google.com.tr