Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

 

Müşterilerimizden Yorumlar

Ben yaptığım Çalışmalarıma yüreğimi ve sevgimi katarım ve böylelikle insanların mutlu olmasını isterim. Onları nasıl gülümsetebilsem diye düşünürüm….

Çağlar Arlıile ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar. E-Ticaret deyince ben çevreme sadece Çağlar Arlı’yı öneriyorum.

Ünsal ÇAKIR– Sabancı Üniversitesi

2007 yılında Çağlar Arlı’dan hizmet almaya başlayarak satışlarımızı beklenenin çok üzerinde, %200 oranında arttırdık. İnternette devamlılık arıyorsanız, sadece paketi satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Emrah GÜNGÖR – 2.El E Hırdavat

“TÜRK HAVA YOLLARI” olarak kurum içi promosyonların dağıtımında kullandığımız program Çağlar Arlı’nın deneyimli personlelleri tarafından her ayrıntı düşünülerek yapıldı. Kurumsal kullanıma göre uyarlanan program, tüm isteklerimize cevap verecek şekilde ayarlandı. Avrupan’nın en iyi Havayolu’yla çalışmak için Türkiye’nin en iyisi olmak gerekir. Çağlar Arlı bunu en iyi şekilde başardı.

İclal GÖK – Türk Hava Yolları

Çağlar Arlı, e-ticaret sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Bu da bizi Türkiye’nin en başarılı pırlanta sitesi olma yolunda önümüzü açtı. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.

Berkay ALTAN – Royal Pırlanta

Bellona online satış hizmetine “bellonastore.com.tr” ile başladı. Boydak Holding bünyesinde üretim ve pazarlama faaliyetlerine devam eden, sektörünün lider markalarından olan Bellona, teknolojik yenilikleri ile büyümeye devam ediyor. Yurt içi ve yurtdışı pazarlarda yaygın bayi ağı ile müşterilerine ulaşan Bellona, sanal pazardaki yerini “bellonastore.com.tr” ile alıyor.

Özellikle ev tekstili, halı ve aksesuar gruplarında online alışveriş imkanı sağlayan Bellona, anlaşmalı kredi kartları ile peşin fiyatına 12 taksit ve bütün ürünlerde ücretsiz kargo seçeneği ile sanal pazarda şimdiden en çok tercih edilen marka olmaya başladı.

BellonaStore projesi Çağlar Arlı Akıllı E-Ticaret altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır. Çağlar Arlı ‘nın profesyonel ekip ve hizmet anlayışının yayında kendisini kanıtlamış yazılım altyapısı en büyük tercih sebebi olmuştur. Proje kapsamında SAP ERP ile entegre çalışabilecek bir yapıya sahip olan BellonaStore için çalışmalar WEB ve ERP yazılım departmanlarımız tarafından hazırlanmıştır.

Bellonastore projesi yazılım altyapısı yanında lojistik ve müşteri hizmetleri anlamında da birçok fiziki süreçleri bünyesinde barındıran bir projedir. Lojistik ve müşteri hizmetleri merkezi olarak perakende şirketlerimizden Anadolu Dörtler Mobilya A.Ş. tüketicilerimize hizmet vermektedir.

Nadir YÜKSEL –  Bellonastore.com.tr

E-ticaret sektörüne 2011 yılında giriş yapan bir firmayız ve bu girişi Çağlar Arlı’nın altyapılarını kullanarak yaptık. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.İşten anlayan süper ortak.Başarılarınızın devamını dilerim.

Tuncay KORKMAZ – Aksesuar Ürünleri

Çağlar Arlı ile çalışmak bize ayrıcalıklar kazandırdı. Sitemizin düzenlemesinden tutunda sitemizin hareketliliğine kadar birçok konuda ayrıcalıklar sağladı. Çağlar Arlı ile çalışmaktan memnunuz herkese de tavsiye ediyoruz.

Kamuran KIRÇIN – Foto Can Fotoğrafçılık

Çağlar Arlı’nın yazılımlarını yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz. Hiç bir zaman pişmanlık duymadık. Kısacası Çağlar Arlı ile büyüdük.

Mehmet GÜL – Barla Bilgisayar

Çağlar Arlı teknik destek konusunda çok iyi. Her şey zamanında yapılıyor. Bence işlerin hakkını yeterince veriyorlar. Onlara saygı duyuyorum.

Ozan TÜRK – Dermotime

Çağlar Arlı her zaman sadece yapabileceği işe söz veren, dürüst, yaptığı işin arkasında duran, işi temiz yapan, kendisini devamlı güncelleyen profesyonel bir firmadır. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kemal CÜCE – E-Fidancım

Hizlimalzeme.com isimli e-ticaret sitemi açarken ekleyeceğim ürünlerin seçenekleri nasıl fiyatlandırırım diye kara kara düşünüyordum. Çünkü Çağlar Arlı ile tanışana kadar çalışmış olduğum e-ticaret sitesi altyapı dağıtıcıları ki burada isim vermek istemiyorum bu soruma cevap vermekten uzak hayal güçleri ile bile çözüm bulamayacak kadar pasiftiler. 2008 yılının sonlarına doğru tanıştığım Çağlar Arlı; ne demek istediğimi anlayan ve hemen gerekli güncellemelerle sitenizi ve alt yapısını sürekli güncel tutan bir firmadır. Çağlar Arlı veri tabanından şimdiye kadar 5 e-ticaret sitesinin alımına aracılık ettim.

Memnuniyetimin bilinmesi ve insanların daha çok kandırılmadan e-ticaret yapması için tavsiyem Çağlar Arlı’dır. E-ticarete yeni başlayarak olanlara bir tavsiye; site alarak e-ticarete başlamak değil, sitenizin güncellemelerle her an taze kalması sizi Google ve satışlarınızda yukarı taşır.

Serkan PAÇA -Polin Yapı ve Reklam Malzemeleri A.Ş.– Hızlı Malzeme

İnternet sitesi kurmaya karar verince konu ile ilgili çalışma yapan yazılım firmalarını araştırmaya koyuldum. Bir kaç günlük araştırmanın sonunda Çağlar Arlı’nın  yazılım paketi örnek programını düşündüğüm işime uyguladım. Aradığım bütün özelliklerin Çağlar Arlı yazılımı tarafından karşılandığını görünce tereddütsüz aldım.

Ay içerisinde sitemden satış yapmaya başladım. Her satış işleminden sonra doğru program tercihinde bulunduğumu gülümseyerek hatırlıyorum ve içimden teşekkürler Çağlar Arlı demekten kendimi alamıyorum. Teknik desteği ve ürettikleri çözümlerle, Tüm dostlarıma tavsiye edebileceğim bir yazılım.

Selim UZUNDAL – Decole Kozmetik

 

Post Your Comment Here

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir